Minőségügyi asszisztens

Sürgős

Teljes név *
Telefonszám *
Tallózás

Töltse fel önéletrajzát .pdf, .doc, .docx

Munkaköri leírás

  • Gyártási folyamat ellenőrzése
  • Aktív részvétel a hibák analizálásában, intézkedések bevezetése a gyártási folyamatba
  • A hibás egységek analizálása, vizsgálata (mérése, ellenőrzése)
  • Napi jelentések készítése az osztályvezető számára
  • Munkautasítás készítése, felülvizsgálata
  • Dolgozók oktatása és képzése
  • Előírások betartatása a dolgozókkal
Elvárások:
✅ Hasonló területen már van tapasztalata
✅ Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
✅ MS Office programokat magabiztosan kezeli
✅ Megbízható, precíz, önálló munkavégzés jellemzi
✅ Legalább alapfokú angol nyelvtudással rendelkezik
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

Amit kínálunk:
✅ Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony
✅ Dinamikusan növekvő vállalat
✅ Versenyképes jövedelem
✅ Cafeteria
Céginformáció:
❗Minőségügyi asszisztens
munkatársat keresünk❗
A Sangsin Hungary Kft. koreai multinacionális vállalat, a magyarországi gyártóegységen túl több gyártóegységgel rendelkezik Kínában és Malajziában, valamint Koreában. Jászberényben található telephelyén elektromos autókban használt akkumulátorokhoz gyárt alumínium beépítő kereteket.