Beszerző

Sürgős

Teljes név *
Telefonszám *
Tallózás

Töltse fel önéletrajzát .pdf, .doc, .docx

Munkaköri leírás

  • A gyártandó termékekhez szükséges alapanyagok, alkatrészek beszerzése.
  • Készletgazdálkodás.
  • Folyamatos kapcsolattartás a termeléssel, beszállítókkal, raktárral.
  • Beszerzéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Kimutatások, riportok készítése.
  • Negyedéves leltározási folyamatokban való aktív részvétel.
Elvárások:
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • precizitás,
  • rendszerszemlélet, megbízhatóság,
  • magasszintű MS Office, Outlook felhasználási ismeret,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • analitikus gondolkodás, problémamegoldó készség,
  • nyitott kommunikáció és kezdeményező készség,
  • önálló és csapatmunkában való munkavégzés
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

Amit kínálunk:
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • bérezés megegyezés szerint.
Céginformáció:
Beszerző munkatársat keresünk❗