Szolgáltatás specialista

Sürgős

Teljes név *
Telefonszám *
Tallózás

Töltse fel önéletrajzát .pdf, .doc, .docx

Munkaköri leírás

✅ Szolgáltatásaink, illetve digitális és automatizált megoldásaink értékesítése, népszerűsítése a direkt értékesítői hálózatunkban és ügyfeleinknél:
✅ Webshop/ App
✅ Vending(termék) automaták
✅ Konténer megoldások
✅ Újratöltő berendezések
✅ Orsy polcrendszerek és megoldások
✅ Kapcsolattartás az üzletkötőkkel és szolgáltatásainkat használó ügyfeleinkkel
személyesen, online vagy telefonon
✅ Adott területhez (lakóhelytől függően) tartozó értékesítési és konverziós célok elérése
✅ Multichannel értékesítés támogatása
✅ Szoros együttműködés a társosztályokkal, a csatorna-specifikus kampányok
tervezésében
✅ Online platformok ismerete és népszerűsítése
✅ Forgalmi riportok készítése, elemzése
✅ Aktív részvétel az új digitális megoldások és trendek folyamatos kutatásában és azok bevezetésében
✅ CMS kezelése

Elvárások:
✅ Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalatot
✅ Műszaki, kereskedelmi vagy IT végzettséget
✅ Értékesítési közegben magabiztosnak és motiváltnak érezd magad
✅ Jogosítvánnyal és aktív vezetői gyakorlattal rendelkezz
✅ Középfokú angol nyelvtudást
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
✅ Hasonló területen szerzett korábbi tapasztalat
✅ Értékesítési tapasztalat (személyes, telefonos, egyéb)
✅ Programozási nyelvek ismerete (pl. HTML, CSS, JavaScript)
✅ Német nyelv ismerete
✅ Adatelemző tapasztalat
✅ Budapest/ Pest vármegyei lakóhely
Amit kínálunk:
✅ Hogy sikeres specialistaként hosszútávon is megtaláld számításodat nálunk
✅ Először alapos, hatékony betanítással felkészítünk a napi feladataidra, majd a későbbiekben is rendszeres értékesítési oktatásokban, képzésekben részesítünk
✅ A havi alapfizetésen túl a teljesítményéhez igazodó jutalék, illetve egyéb vonzó prémiumok, kiemelt kül- és belföldi bónusz utazások lehetősége vár
✅ A pozícióhoz megfelelő felszereltségű és típusú gépjárművet biztosítunk, amelyet magáncélra is használhatsz
✅ Munkádat okostelefon és laptop is segíti