Műszaki támogató mérnök

február 5, 2024
Sürgős

Teljes név *
Telefonszám *
Tallózás

Töltse fel önéletrajzát .pdf, .doc, .docx

Munkaköri leírás

✅ A Varifix-, solar- és dübelrendszerek műszaki dokumentációjának elkészítése (rajzok, anyagspecifikációk, terhelhetőségi számítások)
✅ A versenytársak termékeinek kiváltása a Würth által forgalmazott termékekre
✅ A termékekkel kapcsolatos műszaki kérdések megválaszolása
✅ A legjobb ár-érték arányú megoldások kialakítása
✅ További értékesítési lehetőségek feltárása, kapcsolt termékek, komplex műszaki megoldások javaslata
✅ A javasolt megoldás műszaki és jogi megfelelőségének ellenőrzése és bizonyítása
✅ Egyeztetés az ügyféllel, építkezések látogatása, műszaki segítségnyújtás
✅ Műszaki problémák helyszíni megoldása
✅ Kollégákkal történő együttutazás
✅ Ellenőrizd a termékekkel és az értékesítéssel kapcsolatos főbb mérőszámokat
✅ A tervezés siker-arányának mérése, ellenőrzése és fejlesztése
✅ Tájékoztatod a különböző iparágakat az eltérésekről és együtt dolgozzátok ki az ellenintézkedéseket

Elvárások:
✅ Épületgépész vagy építőmérnök területen szerzett diploma
✅ Legalább 1-3 év tapasztalat hasonló pozícióban (épületgépészeti tartószerkezetek, tartószerkezetek tervezése, építőipari projektvezetés)
✅ Építőipari gyakorlat
✅ AutoCAD, Microsoft Excel, Word, Power Point ismeret
✅ Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
✅ B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői tapasztalat
✅ Jó kommunikációs és befolyásolási készség
✅ Problémamegoldó készség
✅ Pontos és precíz munkavégzés
✅ Kritikus és analitikus gondolkodás
✅ Kapcsolódó elméleti és gyakorlati termékismeret
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
✅ Értékesítési tapasztalat
✅ Pest vármegyei lakóhely
Amit kínálunk:
✅ Hogy sikeres Műszaki támogató mérnökként hosszútávon is megtaláld számításodat nálunk!
✅ Először alapos, hatékony betanítással felkészítünk a napi feladataidra, majd a későbbiekben is rendszeres oktatásokban részesítünk
✅ A havi alapfizetésen túl a teljesítményedhez igazodó jutalékot, egyéb vonzó prémiumot
✅ Munkádat a magáncélra is használható céges autó mellett okostelefon és laptop segíti
✅ Cafetéria csomagot
✅ Rugalmas munkaidőt, Home office lehetőséget
✅ Korszerű 21.századi irodai környezetet, törökbálinti központunkban